top of page

Mysite Group

Public·65 members
Angel Baker
Angel Baker

Magnum Çekiliş Sonuçları: 100 Bin TL ve Porsche Kazananlar Listesi

Magnum Çekilişine katılıp telefon numaram dahil tüm bilgilerimi doğru doğru bir şekilde girmeme rağmen sistem sürekli farklı bir numara ile değiştiriyor ve düzeltmek imkansız. Umarım çubuklarım boşa gitmiyordur ve çekiliş sonucunu etkileyecek bir durum olmaz.

Bugün dr. Cemil bengü caddesindeki şok'tan Magnum aldım. Şifreyi yollamaya çalışırken hata verdi sürekli. Şifre zaten doğru düzgün okunmuyor. Sonra baktım ambalajda araba resmi yok. Sanırım eski bir Magnum bu.Ancak biz bunu özellikle çekiliş hakkı için alıyoruz. Şu an benim bir adet hakkım gitmiş ...

magnum çekiliş

Magnum dondurma çekilişi.Çubuklar üzerinde yazan şifreler çok silik ve okunmuyor bunu bilerek mi yapıyorsunuz...? Şifre göndermek istiyoruz ama maalesef okunmuyor ve çok silik.Burada tüketici yi yanıltıyorsunuz. Kampanyaya katılmamızı istemiyorsanız is başka.Gereğini rica ederim.

Ben Magnum çubuk çekilişine katıldım. Yarın çekiliş ama ben yeni çubuk yanında olması zorunluluğunu görüyorum. Bu SMS yollarken bir kural vs şeklinde yazmıyordu. Ben nereden bilebilirim saklanacak olmasını. Bunu sizin bize iletmeniz veya paketin üstünde veya çekilişe katıldığımızda bilgilendirmekle ...

Magnum her daim tarihi geçmiş ürünleri rafta tutuyor. Bizlerde tüketici olarak aldığımız ürünleri bakmadan yiyoruz. Çekiliş numarası yanlış hatalı diyor. O zaman anlıyoruz. Bu kadar tarihi geçmiş ürünün piyasada yer alması satıcının değil üreticinin pazar piyasa sini kontrol etmemesinden kaynaklı. Ç...

magnum çekiliş sonuçları

magnum çekiliş şifreleri

magnum çekiliş 2023 katılım

magnum çekiliş 2022 kazananlar

magnum çekiliş maserati

magnum çekiliş porsche

magnum çekiliş hediye kartı

magnum çekiliş kampanyası

magnum çekiliş nasıl yapılır

magnum çekiliş noter huzurunda

magnum çekiliş 2022 sonuçları

magnum çekiliş 2023 şifreleri

magnum çekiliş 2022 katılım

magnum çekiliş 2023 kazananlar

magnum çekiliş 2022 maserati

magnum çekiliş 2023 porsche

magnum çekiliş 2022 hediye kartı

magnum çekiliş 2023 kampanyası

magnum çekiliş 2022 nasıl yapılır

magnum çekiliş 2023 noter huzurunda

magnum dondurma çekilişi

magnum dondurma şifre gönderme

magnum dondurma kampanya katılımı

magnum dondurma kazananlar listesi

magnum dondurma maserati kazananı

magnum dondurma porsche kazananı

magnum dondurma hediye kartı kazananı

magnum dondurma kampanya sonuçları

magnum dondurma kampanya şartları

magnum dondurma kampanya noteri

enfes magnum çikolatası ve dondurmaları

enfes magnum kampanyaları ve çeşitleri

enfes magnum hazzı ciddiye alın

enfes magnum müzik deneyimi sunlover starchaser

enfes magnum haz dolu tarifler ve yaşam hikayeleri

enfes magnum cannes film festivali partisi

enfes magnum alexander wang tasarımı soğutucu çanta

enfes magnum bella hadid tasarladığı lezzet

enfes magnum karantina sonrası dünyaya hayal et

enfes magnum double caramel gold lezzeti

15.05.2023 tarihinde Magnum dondurma aldım Maserati çekiliş şifresi çıktı ama çekiliş 12.10.2022 tarihinde çekilmiş şu an şifrenin bir hükmü yok ve dondurmanın son kullanma tarihi 2024 de bitiyor bununla ilgili Tüketici Hakları'na başvurmayı düşünüyorum. Böyle bizim için küçük olan şeyler büyük şi...

Magnum çekilişine katılmaya çalışıyorum ama şifre bir türlü kabul olmuyor. Hep hatalı şifre diyor bu nasıl bir saçmalık anlamadım. Değişik şekilleri denedim bir türlü kabul edilmiyor. Başka bir Magnum yedim onda kod silik çıktı mağduriyet sayabiliriz sanırım bunları bir yol gösterirseniz sevinirim

01.03.2023 tarihinde Magnum dondurma aldım Maserati çekiliş şifresi çıktı ama çekiliş 12.10.2022 tarihinde çekilmiş şu an şifrenin bir hükmü yok ve dondurmanın son kullanma tarihi 2024 de bitiyor bununla ilgili Tüketici Hakları'na başvurmayı düşünüyorum. Böyle bizim için küçük olan şeyler büyük şirk...

Magnum hiç yakışmadı sana! Unilever gibi bir Firma! Maserati Ghibli 2022 Çekilişi için yolladığımız Çubukların üzerinde Harf ve Rakam kombinasyonları vardı. Fakat Noter huzurunda yaptığınız çekilişte Birinci ve Yedek talihlilerin kombinasyonları sadece rakamdan oluşuyor. İnsanlar nereden bilecek ve ...

Çekiliş videosunu seyrettim ilk rakam ondokuz milyon gibi bir rakamdı ve iptal edildiçubukların üzerindeki harfler eğer rakamı belirtiyorsa benim elimde yirmi iki milyonlu çubuk var bu çekiliş neye göre yapıldı kesinlikle şaibeli bir çekiliş eğer olmadığını iddia ediyorsanız bu çekilsin nasıl olduğ...

Magnum çubuklarında hem rakam hem de sayı bulunmaktadır fakat çekiliş sadece rakamlardan yapıldı. O çıkan rakamların kime ait olduğu nasıl belirleniyor, olması gereken çubuktaki şifreyi yollayınca çekilişteki gibi bir sayı verilmeli herkese. Magnum a hiç yakışmayan bir çekiliş büyük soru işareti var...

Algida kazan uygulamasında kazandığımız dondurmaları alacak market bulamıyoruz. Çocuklarım çekilişe katılmak için her gün neredeyse Magnum alıyor fakat puan birikti dondurma kazandık ama karekod okuyacak bir market yok Porsche çekilişi de artık bana güven vermiyor sırf çocuklarım istiyor diye katılı...

2 Porsche kazan çekilişi için çubukta yazan numarayı 2992 numaralı yere (Magnum'un Mesaj alma/gönderme alanı) gönderdim ama doğru bilgilerimize rağmen hala bilgilerimizi doğrulayamadı. Bu yüzden çekilişe katılamıyoruz. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Magnum Porsche çekiliş için bugüne kadar şifre girdim ve bir sıkıntı çıkmadı fakat elimde bulunan ve bugün girdiği 6 adet şifre sürekli güvenlik kodu hatası veriyor. Bugün çekilişin son günü; sistem yüzünden oluşan hatalar sonucu olası kazanımlarımızın nasıl telafi edileceğini merek ediyorum. Bu kad...

Magnum 2021 Porsche çekilişi için çubuğumdaki şifreyi gönderdikten sonra 2. Şifreyi girerken farklı bir telefon numarası yazdığını fark ettim ve bundan önce gönderdiğim bazı çubuklarda büyük ihtimal aynı hata oldu.

Magnum'un yapmış olduğu 2 Porsche kazan çekilişine katılmak için marketten aldığım Magnum dondurmasının içinden çıkan çubukta yazan şifreyi telefonla SMS veya Magnum'un kendi internet sayfasındaki formu doldurup yazdığım zaman bana yazdığınız şifre hatalıdır diye uyarı veriyor şifre gayet okunaklı n...

Defalarca çekilişe katılmak için şifre göndermek istedim her defasında ya hatalı ya da daha önce şifre kullanıldı deniyor ayrıca SMS ücretinde alıyor bu durum halkı yanıltmak. Magnum gibi bir dünya markasın hiç ama hiç yakışmıyor şikayetlere baktım benim durumla ilgili başkaları da var umarım dikkat...

Merhaba Magnum 2021 Porsche çekilişine katılmak için giriyorum şifremi yazıyorum fakat telefon numaramı yazamıyorum farklı bir numara kaydediliyor, düzeltemiyorum. Tekrar tekrar girdim ama olmuyor. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim...

Magnum badem den çıkan şifreyi çekilişe katılmak için kullandığımda şifre hatalı uyarısı ile karşılaşmaktayım. Çubuktaki şifre net bir şekilde okunmasına rağmen ve şifreyi doğru girmeme rağmen bir türlü kabul etmiyor. Tarafıma ulaşılmasını ve yeni şifre iletilmesini rica ederim.

Çubuklarda çıkan kodları Magnum.com.tr ya da SMS aracılığıyla gönderen müşteriler, Magnum çekiliş sonuçlarını bekliyordu. Magnum mini tüketicilerinin bir, Magnum Double tüketicilerinin ise iki kez çekiliş hakkı bulunuyordu. Merakla beklenen 2022 Magnum Maserati çekiliş sonuçları Hürriyet'te yayınlandı. Magnum çekiliş sonuçlarına göre kazanan kişi Maserati marka araçların sahibi oldu.

Magnum çekiliş sonuçları, 12 Ekim 2022 tarihinde gerçekleşen çekiliş ile netlik kazandı. Kazanan talihliler 15.10.2022 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki Türkiye baskısında duyuruldu. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacak.

Magnum çubuklarındaki çekiliş kodları okunmuyor. Çekilişe de başvuru yaptığımızda ya böyle bir kod yoktur ya da daha önce bu kod kullanılmıştır yazıyor. Lütfen bir görevli elimdeki çubukta yazan kodu bana okusun da başvuru yapabileyim. Telefon feneriyle bile baktık anlaşılmıyor

Magnum çekiliş çubuğu basım hatası çıktı ben tazminat davası açmak istiyorum bu 3 oldu bana nasıl bir yol izlemem gerektiğini söyleyebilecek var mı lütfen adamlar bizimle alay eder gibi 18 liraya dondurma aldırıyor araba vereceğiz diye onda da çubuk hatası var lütfen avukat olsun bu işleri bilen bir...

Magnum çubukta yazan şifre maalesef uygulamada yok diyor çekiliş var ve katılamıyoruz paramız boşa gidiyor resmen çekiliş için alıyorum ben şifrede ı varsa kabul olmuyor diye şikayetler var eve sifrede ı var ve kabul olmuyor düzeltilsin! Çekilişe katılmak istiyorum. Yeni kod verilsin!

Unilever'in bir markası olan Magnum dondurma, Magnum markalı dondurma alanlara yönelik bir araba çekilişi yapılacağını ilan ederek ürünlerinin satılmasını sağlamakta, ürün üzerinde bulunan çekiliş kodlarının gönderildiği SMS'ler için de ayrıca haksız bir şekilde kazanç elde etmektedir. Bu durum, tük...

Magnum maserati çekilişine çubuğun üzerindeki şifrelerin okunmaması sebebiyle katılamıyorum. Bir harfin belirsizliği sebebiyle hata veriyor. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini talep ediyorum. Bir çok kez farklı kombinasyonlar denedim fakat olmadı.

Magnum dondurma çubuğundaki şifreleri Magnum sayfasındaki çekiliş bölümüne girdiğimde şifrelerin hatalı olduğunu söylüyor. Dünden beri 6 tane şifre yazdım 3 tanesini kabul etmedi. Şifrenin yanlış olduğunu söylüyor. Daha çok dondurma satmak için yapılan stratejik bir satış yöntemi mi anlamadım.

Magnum çubuğundaki şifre okunmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Çubuğu çekiliş için alıyorum daha evvel olunmayan çubukları hep artım. Bu kez atmayacağım. Magnum çubuğundaki şifre okunmuyor. Genelde hep okunmayan yazılar. Zorla şifreyi çözmeye çalışıyoruz.

Magnum maserati ghıblı çekilişi için çubukta yazan şifreyi giriyorum ama kabul etmiyor. Acaba yanlış mı okuyorum dedim ama birkaç kişiden yardım istedim yine kabul etmiyor. Konu hakkında yetkililerden yardım istiyorum. Orijinal ürün kullandığıma eminim.

4 adet Magnum dondurmadan sadece bir adetin şifresi kabul edildi diğer 3 adet şifre hatalı diyor. Defalarca kontrol edip girdim yine de hata veriyor bu ne saçmalık. Çubukta başlayan saçmalık buysa çekiliş hikaye yani. Sizin dondurmanız sizin şifreniz biri kabul oluyor da diğer üçü nasıl olmuyor?

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page